Referencia Katarina Runa

REFERENCIE

„S mojou blízkou dušou Eričkou.“

Katarína Runa
www.katarinaruna.sk

Ja aj Katka sprevádzame. Každá inak a zároveň nás spája hodnota.

Hodnota, ktorú vidíme v ženách. Že každá jedna, sme hodnotná. Bez ohľadu na našu prácu a sociálny status. Sme dosť. Tu a teraz. Presne aké sme. 

A moje klientky, blízke duše mojimi očami

Tami

Na Tami ma fascinovala jej odvaha. Nechala staré nefunkčné prostredie a nahradila ho novým. Kde našla oveľa oveľa viac, akoby sa jej mohlo kedykoľvek snívať.

Alebo inak. Začala žiť život, o ktorom snívala a on jej dal ešte oveľa viac. A jej skriňa jej to pripomínala každý deň. A jej vlasy… nádhera.

Sima

Najdlhšie moje sprevádzanie, ktoré navždy zmenilo môj pohľad na život. Toľko káv, príbehov v jej živote a šatníku. 30 ročná žena. Inšpirovala ma.

A takou akou je ona, je aj jej šatník. Zodpovedný k prírode a ekológii, ale zároveň okúzľujúco ženský a okázalý. Ďakujem.

Diana

Tichý pozorovateľ s geniálnymi nápadmi. Úžasná žena. Wau. Stretnutia s ľuďmi ako je ona, ma napĺňajú nekonečnou vďačnosťou. Že robím, čo robím, ukazujem – zrkadlím ľuďom, akí sú.

Diana sa ma opýtala, ako je možné, že to viem takto pomenovať. Povedala som, že Boh mi dal dar ukazovať a pomenovať slovami ľudskú jedinečnosť. To je štýl, o ktorom hovorila Coco Chanel. Nie “oblečenie”, ktoré nosíme, ale sobnosť, ktorou sme.

Gabi

Predstavte si Mojžiša. Keby Mojžiš nemal stanovený cieľ, nikdy by Izrael nebol Izraelom. Bol by blúdiaci ľud na púšti. A keby Gabi nebola Gabi, mnoho žien by sa navzájom nepoznalo a nemalo podporu, z ktorej vzišli krásne ženské priateľstvá a tvorivé činy.

Je vizionárka, ktorá obohacuje svet. Jej to prišlo samozrejme obyčajné. Veď práve, tak málo vidíme, čo vieme iba my. Keď zavriem oči a predstavím si ju, vidím jej usmiatu tvár, smeje sa božsky a zvonivo.

Zuzanka

Zuzka ma okúzlila jej poznaním a sčítanosťou, diplomatka – svetobežníčka. Keď sme kávičkovali, ona mňa ohurovala perspektívou pohľadu. Bola to krásna dlhá káva. Keď spoznala svoj štýl, dojaté sme boli obe.

Mojím poslaním bolo, oceniť jej jedinečnú múdrosť, ktorá v jej očiach už zovšedla. Keď uvidela a pochopila, aká úžasná žena je… čo Vám poviem. Šatník, aj jej osobnosť zas žiarili.

Darovala mi jej kašmírový sveter, ako vďaku a spomienku na naše stretnutie. Tvorí príbeh v mojom šatníku.
A jej členky, zakázala som jej nosiť čokoľvek, čo by ich zakrývalo. Nech zdobia svet, kamkoľvek pôjde so svojou múdrosťou.

Maťka

„Idem na stáž do Paríža, potrebujem pomôcť so šatníkom.“ A potom boli z toho slzy dojatia, že nie je iba šikovná a krásna, ale aj nositeľka vzácnych hodnôt, ktoré už teraz menia svet na lepšie miesto.

A jej šatník jej to verím každý jeden deň pripomína. Viete ako sme si užili triedenie jej šatníka? Na lúke, ako piknik.

Zuzanka

Všetci ju milujú a od našej kávy aj ja. S úsmevom, noblesou a promptnosťou dokáže vybaviť všetko. Povedzte si, Zuzka to zariadi. Jej hodnota na trhu práce je vysoká, ale…

Najvyššia hodnota je tá, ktorou sa ocenila ona sama. Pre seba. Lebo to je najviac. Byť si vedomý, aký cenný človek som, bez ohľadu na pozíciu a všetky externé ukazovatele. Hodnoty v nás.

Mirka

Mirka lieči svet. Zvukom. Soundhealing. Žena žijúca primetime svojho života.

Tak veľmi ma bavili kávy s ňou. Vie čo chce, čo už nie, je si vedomá toho čo má a sníva s otvorenými očami.

Je presne ten typ, ktorý si dá biele tričko, džíny a ide, krásna žena. Zdobí svet zvonka a lieči zvnútra. A ja som mala tú česť sprevádzať ju.